Reality TV Apk İndir

1.0

Reality TV Apk, güncel ve sosyal dünyadaki her şeyi takip etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile TV kanallarını izleyebilir ve tüm yayın akışını takip edebilirsiniz.
5/5 Oylar: 154,215
Geliştirici
Aydın Dev.
Sürüm
1.0
Güncellenmiş
09 Mayıs 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
6M

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Kusursuz geyik sohbetleri, sözlü akrobasi, hazır cevaplar ve kısacası gerçeklik adına aradığınız her şeyi bu uygulamada bulabilirsiniz. Üstelik buradan yerli ve yabancı kanalları izleyebilir, onlarca farklı ülkeden yüzlerce kanalı izleyebilirsiniz.

 

Reality TV Apk ne tür bir uygulama?

Reality TV Apk, güncel ve sosyal dünyadaki her şeyi takip etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile TV kanallarını izleyebilir ve tüm yayın akışını takip edebilirsiniz. Üstelik bu yayınların saatlerini bildirim olarak alabilirsiniz. İzlediğiniz film veya dizi, beklediğiniz eşleşmeler. Kısacası bu uygulama sayesinde hayatla ilgili güncel tüm tv dedikodularını takip edebileceksiniz.

Uygulamada ayrıca en yakın yerleri, kafeleri, restoranları, eğlence merkezlerini görebilir ve en yakın mağazaların ziyaret saatlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile yer, kişi ve şeylerle ilgili tüm realite haber yayınlarını da takip edebilirsiniz.

 

Takip Ettiğiniz Tv Kanallarını Buradan Takip Etmenin Keyfi

Bu uygulama ile düzenli olarak takip ettiğiniz TV kanallarını online olarak takip edebilirsiniz. Programınız veya gösterinizin kaçması konusunda endişeleriniz varsa, bu endişeyi bırakın ve harika T-izleme zevkine tanık olun. Belgesel, haberler, eğlence, dergiler, dini veya eğitim kanalları. İstediğiniz kanala tıklamanız yeterlidir.

Evde, işte veya arabada. Dilediğiniz yerde uygulamayı akıllı cihazınızda açıp anında izleyebilir, dilediğiniz zaman bildirimleri kapatarak uygulamadan tamamen çıkabilirsiniz.

 

Tüm Kategorilerdeki Dizi ve Filmler

Ayrıca dünyanın en seçkin filmlerini ve en çok izlenen dizilerini, yerel dizileri ve takip ettiğiniz filmleri de bulabilirsiniz. Siz de buradan ABD’nin 2020 gerçeklik dünyasını keşfedebilir ve bu komik anlara canlı olarak eşlik edebilirsiniz.

Farklı ülkelerden takip eden yayınların heyecanını bu uygulamada yaşayacaksınız. İzlediğiniz film veya dizinin başlama saatinden önce bilgilendirilmek istiyorsanız uygulamanın ayarlar kısmından bunu yapabilirsiniz ve film veya diziniz başlamadan önce bir uyarı mesajı alırsınız.

 

Reality TV İndir

Reality TV Apk  indir ve Apk dosyasını aç ve akıllı cihazına kur. Bunları açılan alana girin, kurulum başlamadan önce sizden bazı giriş bilgileri isteyecektir. Ardından sözleşme metni sunulacak ve ilgili kutulara tıklanarak izinler verilecektir. Sosyal platformlardan takip etmek isteyip istemediğinize dair bilgileri atlayın. Ardından açılır pencereler sizden önce gelebilir. Bunları geçtikten sonra artık uygulamaya girip keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Geliştiricinin uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir