Roblox Apk İndir

2.451.412334

Roblox apk, her yaştan çocuğun oynayabileceği sanal Lego benzeri bir kit ile oluşturulmuş bir dizi çevrimiçi dünyadır. ROBLOX'tan en iyi şekilde yararlanmanız için, size özelleştirilebilir bir karakter ve kaydolabileceğiniz bir oyun içi özellik sunar.
5/5 Oylar: 16,569,421
Geliştirici
Roblox Corporation
Sürüm
2.451.412334
Güncellenmiş
8 Ekim 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
91M

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Roblox apk, her yaştan çocuğun oynayabileceği sanal Lego benzeri bir kit ile oluşturulmuş bir dizi çevrimiçi dünyadır. ROBLOX’tan en iyi şekilde yararlanmanız için, size özelleştirilebilir bir karakter ve kaydolabileceğiniz bir oyun içi özellik sunar. İki tür ROBLOX hesabı var ücretsiz ile premium  ve her biri için mevcut olan ayrıcalıklar farklıdır. Çevrimiçi dünyada, istediğiniz her şeyi inşa etmek için çeşitli tuğlaları kullanabilirsiniz. İlhama ihtiyacınız varsa, diğer kullanıcıların dünyalarına veya yarattıkları ROBLOX oyunlarına göz atabilirsiniz.

ROBLOX ile ilgili sizi şaşırtacak ilk şey, biraz garip olmasıdır. Kesinlikle çocuklar için güvenli, ancak sezgisel değil. Ancak meraklı ve teknik olarak kendine güvenen çocuklar ve gençler için bu aslında bir bonus olabilir. Sabrınız olduğu sürece yapabileceğiniz şeylerde büyük özgürlük var. Bina Lego’ya çok benziyor çeşitli tuğlalardan bir şeyler yapıyorsunuz. Zaman ve çaba ile devasa ve karmaşık binalar inşa edebilirsiniz.

Roblox apk kullanıcısı dünyalar yarattı ve oyunlar etkileyici, ancak ne yazık ki oyun motoru çok iyi değil ve kamera ekranın içinde ve dışında rastgele hareket ettiğinde çok can sıkıcı olabiliyor. Buna rağmen, Roblox gerçekten popüler ve canlı bir çevrimiçi topluluğa sahip, bu nedenle bazı çocuklar kesinlikle bundan zevk alıyor.

ROBLOX, her tür bloğu kullanarak kendi dünyanızı yaratmanıza izin veren devasa birçok oyunculu çevrimiçi oyundur. Dünyanın her yerinden diğer kullanıcılar tarafından yaratılan ve yönetilen dünyaya katılabilirsiniz.

İsterseniz bu platformu kullanabilirsiniz. Elbette yaratabilir, yok edebilir, keşfedebilir, savaşabilir, yarışabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Roblox’ta karşılaştığınız her deneyim kullanıcı tarafından oluşturulur. Bu, hayal edebileceğiniz bir şeyi hayal etme özgürlüğüne sahip olduğunuz anlamına gelir.

 

Roblox Özellikleri

  • Oyuncular tarafından oluşturulan sürükleyici bir 3B dünyada birlikte oynayın
  • Güvenli ve ılımlı ortam, maksimum hayal gücü kuralları
  • Arkadaşlarınızla ve bilgisayardaki diğer oyuncularla videoyla sohbet edin

 

Roblox nasıl indirilir ve kurulur?

  • Öncelikle, bilinmeyen kaynağınızın etkin olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bilinmeyen kaynak aktif değilse bu adımı izleyin, öyleyse bu adımı atlayın.
  • Değilse, telefon ayarları> güvenlik bölümüne gidin ve bilinmeyen kaynağı etkinleştirin.
  • Şimdi ROBLOX apk dosyasını sitemizden indirmeniz gerekiyor.
  • İndirdikten sonra dosyayı bulun ve bulun.
  • Dosyayı açın ve yükle düğmesine tıklayın.

Evet, işiniz bitti ve ROBLOX uygulamasının keyfini hiçbir güçlük çekmeden çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir