Shadow Fight 2 Apk İndir

2.7.1

Shadow Fight 2 apk, klasik dövüş oyunlarından çok farklı ve RPG karışımı bir oyun olup, oyundaki gölge karakterlerden birini seçerek kullanacağınız kılıç tipi silahlarla donatabilir ve özelliklerini artırabilirsiniz.
5/5 Oylar: 13,413,390
Geliştirici
NEKKI
Sürüm
2.7.1
Güncellenmiş
12 Ekim 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
145M

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Shadow Fight 2 apk, klasik dövüş oyunlarından çok farklı ve RPG karışımı bir oyun olup, oyundaki gölge karakterlerden birini seçerek kullanacağınız kılıç tipi silahlarla donatabilir ve özelliklerini artırabilirsiniz. Gerçek dövüş teknikleri yüksek kalite ile karışık bir şekilde oyuna yansıtılmıştır. Tek bir dövüş stili yoktur, dolayısıyla Karete, Tekvando, Kungfuu, Aikido, Kickbox gibi aradığınız her ne ise önemli olan olmaktır. Bu hareketleri rakibinize karşı yerinde kullanabilir ve kazanabilirsiniz.

Shadow Fight 2 special edition apk oyuncuların, yollarındaki tüm düşmanları yenmek için birçok silahla donatılmış bir gölge savaşçısını kontrol ettikleri bir 2D savaş oyunu. Shadow Fight 2 apk 2019 maceranız boyunca, her biri kendi görünümü, figürü ve davranışına sahip her türlü düşmanla karşılaşacaksınız. Sürekli olarak sizi öldürmek isteyen ve hata yapmanızı bekleyen çok agresif rakiplerle karşılaşacaksınız.

Düşmanlarınıza silahsız olarak sadece tekme ve yumruklarınızı kullanarak saldırabilir veya onlarca farklı silah ve büyü kullanabilirsiniz. Kılıçlar, baltalar, sopalar ve ateş büyüleri. Shadow Fight 2’nin savaş sistemi, diğer 2D savaş oyunlarının çoğundan farklıdır.

Android oyunları arasında dövüş ve savaş türleri incelendiğinde ya belli hareketler var ya da kombo şeklinde saldırılar çok hızlı gelişiyor. Sende Shadow Fight 2 apk indir çünkü bu oyunda vuruş teknikleri ve diğer hareketler çok daha iyi yapılıyor.

Shadow Fight 2 Hakkında

40 milyon kullanıcıyla Facebook dövüş oyunlarında son nokta. Vector’un yaratıcılarından: Shadow Fight 2 apk, klasik dövüş ve RPG’lerin parmak ısırtan bir karışımıdır. Bu oyun, seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ve düzinelerce gerçekçi Dövüş tekniği ile donatmanızı sağlar. Düşmanlarınızı ezin, iblis patronları aşağılayın ve Gölgeler kapısını kapatan siz olun. Zafere ulaşmak için tekmeler, yumruklar ve her türlü darbeye hazır mısınız?

  • Tamamen yeni bir animasyon sistemi ile şaşırtıcı derecede gerçekçi ayrıntılarla işlenen destansı dövüş sahnelerinde kaybolmanın zamanı geldi.
  • Keyifli, sezgisel kontroller ve dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmış yepyeni bir savaş arayüzü sayesinde düşmanlarınıza kazanma şansı bırakmayın.
  • Sizi tehditkar iblislerle altı farklı dünyada bir yolculuğa davet eden ilgi çekici, sürükleyici, adrenalin yüklü bir RPG dövüş oyunu.
  • Destansı kılıçlar, nunchap, zırh, büyülü güçler ve daha fazlasıyla dövüşçünüzü zevkinize göre yaratın.

Shadow Fight 2, estetik ve karakter animasyonu ve fantastik grafiklere sahip bir 2D savaş oyunudur. Çok sayıda düşman ve silah, oyuna çok fazla çeşitlilik katıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir