Snaptube Apk İndir

5.0

Snaptube Video, cep telefonları için bir YouTube indiricisidir. Bu video dosyalarını indirip kaydetmek ve ardından bunlara rahatça erişmek istiyorsanız bu harika bir araçtır. İleride izlemek için internet bağlantısı gerekmeyeceğinden özellikle kullanışlıdır.
5/5 Oylar: 1,354,852
Geliştirici
Snaptube
Sürüm
5.0
Güncellenmiş
9 Eylül 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
1284M

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Snaptube

Snaptube Video, cep telefonları için bir YouTube indiricisidir. Bu video dosyalarını indirip kaydetmek ve ardından bunlara rahatça erişmek istiyorsanız bu harika bir araçtır. İleride izlemek için internet bağlantısı gerekmeyeceğinden özellikle kullanışlıdır.

 

İşlevsellik

Snaptube Video, aslında herhangi bir tipik multimedya dosya indiricisi ile aynı şekilde çalışır. Kullanıcı, arama alanında belirli bir videonun adını veya kategorisini seçer ve sonuçlar görüntülendikten sonra doğru olan seçilir. Video hemen oynatılabilir veya belirli bir dosya hedefine indirilebilir YouTube gibi, bir kişinin kanalını özelleştirmek ve hatta görünümünü ayarlamak mümkündür.

 

Son Yükseltmeler

Snaptube Video, genel kullanılabilirliğini artırmak için geliştirilmiştir. Artık müşterilerin Instagram’dan ve Facebook’tan video indirmesi mümkün. Bunlar yukarıda açıklanan şekilde saklanabilir. Bir diğer büyük fayda ise, bu yazılımın indirilip kurulmasının tamamen ücretsiz olmasıdır.

 

Ana Özellikler

 • Yüksek Çözünürlüklü Videoları İndirin

Snaptube kullanarak en sevdiğiniz videoları mümkün olan tüm çözünürlüklerde izleyin ve indirin. Video indirirken 144p ve 4K çözünürlük arasında seçim yapmanıza izin veriyoruz. İndirdikten sonra, sürükleyici ve kesintisiz bir HD video izleme deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • YouTube MP3 Dönüştürücü

Müzik severler Snaptube sayesinde her türlü videoyu Mp3 ve M4A ses formatlarında indirme imkanına sahip oluyor. Bu uygulama, şarkıları 256 kbps bit hızında indirebilen yerleşik bir video-ses dönüştürücü içerir.

 • Günlük Kullandığınız 50’den Fazla Web Sitesini Destekler

Snaptube, ilginç videoları indirmek için 50’den fazla web sitesine erişmenizi sağlar. Erişimi kolaylaştırmak için YouTube, Instagram, Facebook ve WhatsApp gibi popüler sitelere zaten yer işareti.

 • Çoklu Görev için Yüzer Pencere

Çoklu görev işlevleri için özelleştirilebilir bir kayan pencere deneyiminin keyfini çıkarın. Snaptube ile, en sevdiğiniz videoları rahatınız için herhangi bir köşeye ayarlanabilen hareketli modda oynatırken diğer uygulamaları kullanmaya devam edin.

 • Karanlık modlu kullanıcı dostu arayüz

Snaptube’u tüm aydınlatma koşullarında kullanırken gözlerinize en yüksek rahatlığı verin. Gece video izlerken gözleriniz ağrıyorsa, koyu temalı “Gece Modu” seçeneğini kullanın.

 • YouTube’da reklamsız eğlence

YouTube’da sıkıcı reklamları atlamaktan yorulduysanız, Snaptube’a geçin ve kusursuz bir eğlence deneyiminin keyfini çıkarın.

 • Tamamen Ücretsiz Birinci Sınıf Hizmetler

Snaptube‘de bulunan tüm özellikler tüm kullanıcılar için tamamen ücretsizdir. Abonelik ücreti olmayan 4K indirme ve reklamsız eğlence gibi premium özellikler.

 

Snaptube Nasıl Kullanılır

 • Snaptube uygulamasından indirmek istediğiniz herhangi bir videoyu arayın.
 • Her videoda bir indirme düğmesi veya sarı kaydırma işareti göreceksiniz. Videolar’a dokunun. Video / ses formatını ve çözünürlüğü seçin.
 • İstediğiniz seçeneği seçin ve indirme düğmesine basın. Videonuz beklenen çözünürlükte akıllı telefona indirilecektir.
 • İndirdiğiniz videoları istediğiniz zaman çevrimdışı modda izleyin veya WhatsApp ve Messenger gibi uygulamalar aracılığıyla sevdiklerinize gönderin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir