Subway Surfers Apk İndir

Mevcut Sürüm 2.7.2

Subway Surf apk, istasyona grafiti püskürtebilmek için öfkeli bir demiryolu müfettişinden kaçmanız gereken ücretsiz bir Temple Run tarzı bir arcade oyunudur. Bu oyun aynı zamanda iPhone ve Windows Phone için de mevcuttur.
5/5 Oylar: 34,160,969
Geliştirici
SYBO Games
Sürüm
Mevcut Sürüm 2.7.2
Güncellenmiş
7 Ekim 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
129M

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Subway Surf apk, istasyona grafiti püskürtebilmek için öfkeli bir demiryolu müfettişinden kaçmanız gereken ücretsiz bir Temple Run tarzı bir arcade oyunudur. Bu oyun aynı zamanda iPhone ve Windows Phone için de mevcuttur.

Apk Subway Surf, trenlerin arasında hızlı koştuğunuz tehlikeli ve terk edilmiş bir tren istasyonunda polislerden kaçmanız gereken Temple Run’a çok benzeyen bir aksiyon oyunudur. Temple Run’ın aksine, Subway Surf’da karakterinizi hız göstergesi ile kontrol etmezsiniz. Bunun yerine, karakterinizi ekranınızdaki üç ‘şerit’ arasında hareket ettirmelisiniz. Tabii ki, engellerin üzerinden atlayabilir ve yuvarlanabilirsiniz. Ayrıca bu yarışta jetpack veya skateboard gibi farklı küçük aletler de kullanabilirsiniz.

Elbette bu tür oyunlarda beklenen para kazanmak ve seviyenizi yükseltmek için çeşitli görevleri tamamlamanız. Yeni bir şey yok ama yine de eğlenceli. Subway Surf’ın grafikleri oldukça etkileyici. Bazen güçlü olmayan terminallerde gecikme olur. Bu nedenle karakter modelleri ve özellikleri oyunda size gerçekten yardımcı oluyor. Tereddüt etmeden Subway Surf apk indir ve oyna çünkü basit ve bağımlılık yapan bir mekanikle oynanan çok eğlenceli bir oyundur. İnternetten kontrol edebileceğiniz arkadaşlarınızın rekorlarını kırmaya çalışırken sizi saatlerce ekrana bağlar.

 

Koşmaya devam et

Subway Surf’ın amacı çok basit. Tren rayları boyunca otomatik olarak giriyorsunuz ve yolunuzdaki tren, tampon, araba gibi tüm engellerden kaçınmanız gerekiyor. Yol boyunca, Subway Surf’da madeni para mıknatısları, uçan kaykaylar ve hatta boya ile çalışan jetpack’ler gibi özel eşyalarla değiştirilebilecek madeni paraları toplamalısınız. Bu destekler, oyunu daha heyecanlı hale getirmeye yardımcı olur ve genellikle oyunun özellikle zorlu bir kısmının üstesinden gelmek için gereklidir.

 

Subway Surfers’da kontroller

Subway Surf’daki dokunmatik kontroller daha kolay olamazdı. Sola veya sağa hareket ettirerek zıplayabilir, yukarı kaydırabilir veya aşağı kaydırarak yerde kayabilirsiniz. Koşu sizin için çok önemlidir, bu nedenle endişelenmeniz gereken tek şey bu dokunmatik kontrollerdir. Subway Surf, iyi görünümlü sonsuz bir koşu oyunudur. 3D grafikler parlak ve renkli ve orada bolca eğlence ve mizah var. Ses efektleri ve müzik de iyi bir etki için kullanılır. Subway Surf, oynamak istediğiniz ve tekrar tekrar geleceğiniz Temple Run formatının eğlenceli bir versiyonudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir