Traffic Rider Apk İndir

1.70

Bir Türk yapımı oyun olan apk Traffic Rider, bugün itibariyle Android platformunda 100 milyon kez indirilen en popüler motosiklet oyunlarından biridir. Soner Kara imzalı bu oyundan önce aynı ekip yine Traffic Racer adlı oyunu yapmış ve büyük başarı elde etmişti.
5/5 Oylar: 7,286,350
Geliştirici
Soner Kara
Sürüm
1.70
Güncellenmiş
17 Temmuz 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
109M

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Bir Türk yapımı oyun olan apk Traffic Rider, bugün itibariyle Android platformunda 100 milyon kez indirilen en popüler motosiklet oyunlarından biridir. Soner Kara imzalı bu oyundan önce aynı ekip yine Traffic Racer adlı oyunu yapmış ve büyük başarı elde etmişti. Bu oyunda eski oyunun aksine direkt olarak motoru kullanıyorsunuz. Eski oyundan çok daha eğlenceli olan bu oyunda birçok farklı mod bulunuyor.

Sonsuz bir yarış oyunu olan Traffic Rider’da bir kariyer modu var. Bu modda çeşitli görevler yaparak motorunuzu geliştirebilirsiniz. Gerçek motor seslerinin kullanıldığı bu oyunda grafikler diğer oyuna göre çok daha kaliteli. Motorunuzu çalıştırabilir, yeni motorlar satın alabilir ve birçok farklı haritada seyahat edebilirsiniz.

Oyunda 29 farklı motosiklet ve 70’den fazla kariyer modu var. Türkçe oynayabileceğiniz bu oyunda tüm motor modellerinde gerçek motor sesleri kullanılmıştır. Oyun hakkında tavsiye vermek gerekirse, hız ne kadar yüksekse, o kadar yüksek puan alırsınız. 100 km’yi geçtiğinizde ekstra puan kazanabilirsiniz. Karşı şeritte tehlikeli bir şekilde hareket ettiğinizde puan durumu tekrar değişir. Ayrıca motoru tek teker de sürebilirsiniz.

Traffic Rider apk, çok kaliteli grafiklere sahip bir motosiklet geçiş oyunudur. Arabalarla geçiş konseptiyle sevilen bir oyun olan Traffic Racer’ın yaratıcısı Soner Kara tarafından geliştirilen Traffic Racer, çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından indirildi. Oyunu sırf Türk yapımı olduğu için desteklemiyoruz, Avrupa standartlarında yüksek kalitede grafiklere sahip Traffic Rider’da bir motosiklet ile karşılaşıyorsunuz. Oyunda kullanabileceğiniz farklı ses, hız ve modellere sahip motosikletler bulunuyor. İlerlemek istiyorsanız görevleri tamamlamanız gerekiyor aksi halde oyunda kilitli olan şeylerin kilidini açamazsınız.

Seviyelerde ilerledikçe hem kilitleri açarsınız hem de para kazanırsınız. Örneğin oyunun başında tek teker seçeneği bulunmuyor ancak biraz sonra tek teker kullanabiliyorsunuz. Dinamikleri, detayları ve efektleriyle harika bir oyunun çıktığı kesinlikle tartışılmaz. Pek çok kontrol seçeneği vardır, ayrıca gaz ve fren kombinasyonunu iyi ayarlama imkanına sahipsiniz. Para hileli mod sayesinde oyundaki en hızlı motosiklete sahip olabiliyorsunuz, elbette önce kilidini açmanız gerekiyor. Harika zaman geçirmek istiyorsan hemen Traffic Rider apk indir ve oynamaya başla.

Geliştiricinin uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir